Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Корисні матеріали

Довідник ЄКТС освітніх програ та грантів

 

Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система – це інструмент Європейського простору вищої освіти (ЄПВО), що забезпечує прозорість навчання та навчальних курсів і, таким чином, сприяє підвищенню якості вищої освіти.

Вирішивши навчатися у закордонному закладі вищої освіти необхідно чітко зрозуміти принципи та правила перерахування зароблених Вами балів та їх перезарахування у ДТУ ШАГ.

На початку 2016 року МОН України спільно з “ЕРАЗМУС+” офісом випустили розширений варіант Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система – довідник користувача.