Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Часті запитання

За якими освітніми ступенями проводиться підготовка?

Дніпровський Технологічний Університет “ШАГ” здійснює підготовку фахівців за освітнім ступенем бакалавр відповідно до отриманої Ліцензії.

За яким спеціальностями проводиться підготовка в ДТУ “ШАГ”?

За спеціальностями: 122 "Комп’ютерні науки" та 123 Комп’ютерна інженерія

Чи передбачено на запропонованих програмах підготовки напрями спрямування?

В межах спеціальності 122 "Комп’ютерні науки" та 123 "Комп'ютерна інженерія" бакалаврської підготовки студенти можуть обирати спрямування, за рахунок стеку компонентів самостійного вибору здобувачів: Розробка програмного забезпечення; комп'ютерна графіка та дизайн в ІТ; Менеджмент в ІТ; Мережеві технології та кібербезпека, Розробка комп'ютерних ігор.

Який ліцензований обсяг прийому на навчання?

Бакалавр, спеціальність 122  "Комп’ютерні науки" та 123 "Комп'ютерна інженерія" 220 місць на рік.
 

Чи передбачено навчання на заочній формі навчання?

Навчання проводиться на денній формі.

Хто може вступити на навчання в Дніпровський технологічний університет “ШАГ”?

Особи, які мають повну загальну середню освіту (з документом про повну загальну середню освіту); випускники технікумів і коледжів (з дипломом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра); випускники інститутів, академій, університетів (з дипломом бакалавра) на другу вищу освіту; студенти інститутів, академій, університетів які навчаються або були відраховані.

Які передбачено терміни підготовки фахівців?

Навчання за освітнім ступенем бакалавра здійснюється у терміни:

  1. 3 роки 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти;
  2. 1 рік 10 місяців на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за відповідної спеціальності відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266;
  3. 2 роки 10 місяців на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра;
  4. 1 рік 10 місяців на основі ступеня бакалавра або раніше здобутого ступеня вищої освіти з відповідної спеціальності відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266 – так звана “друга вища освіта”;
  5. 2 роки 10 місяців на основі ступеня бакалавра або раніше здобутого ступеня вищої освіти – так звана “друга вища освіта”.

Чи можливо після закінчення 11 класу вступити на навчання без ЗНО/НМТ?

Відповідь на це питання залежить від чинних правил прийому, затверджених вченою радою університету.

Як після закінчення коледжу вступити на бакалаврську програму?

Відповідь на це питання залежить від чинних правил прийому, затверджених вченою радою університету.

Чи передбачене державне замовлення (бюджетні місця)?

Ні, фінансування підготовки фахівців в Дніпровському Технологічному Університеті “ШАГ” здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Як подаються заяви для навчання на бакалаврській програмі на базі повної загальної середньої освіти (зокрема випускники 11-х класів)?

Відповідь на це питання залежить від чинних правил прийому, затверджених вченою радою університету.

Чи можна в Дніпровському технологічному університеті “ШАГ” отримати допомогу при реєстрації електронних кабінетів вступників?

Так. Консультаційний центр щодо реєстрації електронних кабінетів вступників буде працювати у приймальній комісії.

Які предмети у сертифікатах ЗНО потрібні для вступу на перший курс бакалавра на основі повної загальної середньої освіти в Дніпровському технологічному університеті “ШАГ”?

Відповідь на це питання залежить від чинних правил прийому, затверджених вченою радою університету.

Чи забезпечує університет студентів з інших міст України гуртожитком (місцем в гуртожитку)?

Так, університет допомагає з поселенням своїх студентів до гуртожитків ЗВО-партнерів. Звертайтеся в разі потреби до Приймальної комісії.

Залишились питання?

Не можете знайти відповідь на своє запитання? Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами, щоб допомогти