Історія

Дніпро займає значне місце за кількістю IT-фахівців в Україні.  На сьогодні в місті функціонує понад 370 ІТ-компаній, які залучили до своєї діяльності понад 16 000 працівників, і цей показник постійно збільшується. Очікується, що до 2025 року кількість IT-спеціалістів збільшиться вдвоє. Все це говорить про те, що галузь IT має величезний потенціал, що є значний попит на спеціалістів ІТ, висока вірогідність в працевлаштуванні.

Успішне функціонування ІТ-галузі дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і у сфері освіті.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребуваність професіоналів різноманітних IT-кваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проєктів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності і прозорості. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення в Дніпрі IT-університету  “DNIPRO TECHNOLOGICAL UNIVERSITY STEP”.

Дніпровський технологічний університет «ШАГ»

Розуміючи важливість якісної освіти, як в контексті окремої людини, так і в контексті розвитку держави, університет виник в результаті еволюційного розвитку Комп’ютерної Академії «ШАГ». У грудні 2018-го року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН №3073-л від 21.12.2018), відтак IT STEP ACADEMY стає закладом вищої освіти ІТ-спрямування.

У липні 2019 року стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади, і Дніпровський технологічний університет показав успішну статистику.

1 вересня 2019 року відбулась перша урочиста посвята у студенти Університету.

Також у вересні 2019 року розпочали навчання студенти Доуніверситетської програми підготовки, що була розроблена спеціально для школярів, які хочуть пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

У 2021 році ДТУ ШАГ проходить переліцензування Наказ МОН № 2-л від 14.01.2021р. з ліцензованим обсягом 220 місць на рік.

ДТУ ШАГ є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому здобувачі університету протягом навчання мають змогу отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.

Крім того, університет приєднується до регіональної спілки ІТ Dnipro Community та спільно з провідними фахівцями ІТ-галузі створює сучасні програми, формує образ ІТ-фахівців для ІТ-компаній, стає співорганізатором важливих подій в ІТ-галузі та соціальної сфери.

Комп’ютерна Академія IT STEP

Міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на ІТ-освіті. В Академії є три ключові напрямки навчання: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Також є окремий підрозділ – це Мала Комп’ютерна Академія, де навчаються діти від 8 до 15 років.

Географія

На сьогоднішній день працює 166 філій Комп’ютерної Академії IT STEP в 22 країнах світу на 4 континентах (Європа, Азія, Південна та Північна Америка).