Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Місія і візія

Місія університету

Розвиток особистості, здатної до самостійного мислення й творчого інтелектуального пошуку, з широким світоглядом та мотивацією до самовдосконалення через навчання, дослідження та співпрацю.

Візія університету

Дніпровський технологічний університет «ШАГ» є сучасною інституцією в системі вищої освіти, яка здійснює наукові дослідження та навчальну діяльність в області комп’ютерних наук та інформаційних технологій на сучасному рівні, розробляє та виконує інноваційні дослідницькі проекти, надає відповідні консультації на локальному та національному рівнях, сприяє інтернаціоналізації та дотриманню академічної доброчесності, шанує думку та пропозиції працівників і студентів, сповідує прозорість в інституційному управлінні, а також відкритість для потреб суспільства.

Наші цінності

Якість

Це надання послуг, які відповідають або перевищують очікування клієнта. Наше основне завдання – висока якість підготовки випускників, що відповідає вимогам суспільства, держави і роботодавців

Сучасність

Це використання сучасних світових інформаційних технологій, новітніх розробок в галузі освіти та управління персоналом. Це дозволяє нам бути кращими та створювати оптимальні умови для вільної творчості, генерації ідей, підвищення рівня освіти, професійного вдосконалення і самовираження

Піклування про студентів

Це дотримання високих етичних стандартів. Повага до наших студентів, партнерів і співробітників як унікальних особистостей. Дотримання соціальних, національних, релігійних та інших принципів рівності. Це допомагає нам створювати комфортні умови для навчання, творчості та розвитку

Інтеграція у світовий освітній, науковий та культурний простір

Це дозволяє розвиватися університету як науково-освітньому центру та бути конкурентоспроможним на ринку ІТ-освіти

Наші бачення

  • Ми створюємо нове покоління високо працездатних громадян, які будуватимуть майбутнє.
  • Ми єдина команда, яка сповідує довіру, співпрацю і зв’язки через навчання в усьому світі.
  • Ми усвідомлюємо нашу відповідальність за формування успішного майбутнього життя людини.
  • Ми поважаємо різноманітність. Ми цінуємо духовний світ і емоційний інтелект кожної людини, усвідомлюючи, що повага особистості, розширення прав і можливостей один одного дозволяють нашим студентам розкрити і реалізувати свій потенціал.
  • Ми вимагаємо досконалості. Ми формулюємо найвищі стандарти якості діяльності університету і вимагаємо їх забезпечення як для себе, так і для наших студентів.
  • Ми знаємо, що без ризику немає жодних інновацій. Нові ідеї провокують нові способи мислення, видаляють зайве і забезпечують наш інноваційний розвиток.