Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Освітній процес

Організація освітнього процесу в Університеті здійснюється відповідно до Положення про організацію освітнього процесу. Освітній процес за рівнями вищої освіти здійснюється з урахуванням визнаних у Європейському просторі вищої освіти та рекомендованих Європейською кредитною трансферно-накопичувальною системою (ЄКТС) механізмів і процедур із дотриманням вимог Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти. Організація навчання в Університеті здійснюється відповідно до графіку освітнього процесу. Графік освітнього процесу визначає календарні терміни семестрів, навчальних занять, екзаменаційних сесій, практики, канікул на кожний рік навчання за певною освітньою програмою, а також підготовки атестаційних робіт, випускної атестації здобувачів.


Особливості ЄКТС


Графік освітнього процесу


Розклад занять


Розклад ліквідації академічних заборгованостей


Дистанційне навчання


Розклад дзвінків


Система оцінювання


Гейміфікація освітнього процесу 

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання було ефективним, результативним і цікавим.
Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять і іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів.
За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюту - STEPCoin за яку студенти мають можливість придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спінери, селфі-палиці, футболки та інші корисні речі.