Турнір по баскетболу серед студентів ДТУ ШАГ

Минулої п'ятниці відбувся перший спортивний івент в цьому навчальному році

Турнір по баскетболу від ДТУ Шаг.

Минулої п'ятниці нарешті відбувся перший спортивний івент в цьому навчальному році. Студентська рада організувала турнір по баскетболу в якому взяли участь студенти 1, 2 та 4 курсів. Під час івенту гравців пригощали піцою та напоями. Гра пройшла в 4 тайми, в результаті студенти першого курсу одержали перемогу. В якості приза, команда переможців отримає мерч університету.

Ось що кажуть гравці про турнір:

-"Цей турнір по баскетболу був насправді захоплюючий та напружений! Кожен зробив свій максимум задля спільної перемоги, отже ця гра допомогла нам ще більше розвинути командний дух та вміння прислухатися один до одного.", - Рахнянський Олександр (1 курс).