Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Шлях до вдосконалення ІТ-освіти України

Сергій Дубровський, ректор ДТУ ШАГ, долучився до нового освітнього проєкту для керівників закладів вищої освіти "IT for Uni: Bootcamp,"

Захід від IТ Ukraine Association за підтримки Міністерство цифрової трансформації України

Основною метою цього проєкту є покращення якості вищої освіти, зростання кадрового потенціалу та впровадження кращих практик управління внутрішніми процесами закладів вищої освіти. Проєкт використовує ІТ-індустрію як приклад та демонструє, як принципи ІТ-індустрії можуть бути успішно застосовані в освіті.

Лекторами курсу виступають міжнародні експерти та досвідчені менеджери з провідних ІТ-компаній, таких як: Sigma Software Group , EPAM Ukraine , SoftServe Ukraine , GlobalLogic Ukraine.

Впроваджуємо нові принципи в організацію освітнього процесу разом з партнерами!