Перспективи ІТ-індустрії та студенти ДТУ🎓

Так, наші студенти завітали до компанії VRG Soft

Перспективи ІТ-індустрії та студенти ДТУ🎓

Університет завжди в пошуку ІТ-компаній, які відкриті для наших студентів, та готові ділитись цінним досвідом індустрії.

Яка зосереджується на розробці мобільних додатків та веб-сайтів. Протягом семи років активної діяльності у сфері, компанія успішно впровадила понад сотню інноваційних продуктових проєктів, такі як Smachno, HiPaw та Billyngua.

VRG Soft утримує партнерські відносини з визнаними брендами, зокрема Multiplex.

😎Студенти отримали лайвхаки з пошуку першої роботи, створенню якісного CV, правильного оформлення портфоліо, та отримали поради, щодо вибору корисних платформ для пошуку роботи.

Дізналися більше про технології, які застосовує компанія у своїх продуктах, та обговорили перспективи на ринку праці галузі.

🤝Дякуємо VRG Soft за продуктивний візит, та можливість дізнатись більше про виробничий процес в ІТ-компанії.