Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ЯК ПОЄДНАТИ РОБОТУ ТА НАВЧАННЯ?

Відгук студента ІТ СТЕП Університету

Час - це один з найцінніших ресурсів сьогодення. Розуміючи цю просту істину,  сучасні студенти прагнуть швидше ставати самостійними та незалежними, реалізовувати свій потенціал та досягати вершин. За останні роки працюючий студент - став швидше нормою, аніж винятком з правил.

Так, ця стежка частом терниста та складна, адже повноцінно працювати, вчитись та ще й адекватно існувати у соціумі діло не просте! Тут потрібний чітка самоорганізація і просто фантастичне бажання. Але працюючи за фахом, студент може отримати не лише безцінний практичний досвід уже в реальному робочому середовищі, налагодити нові та корисні знайомства,  а і поглибити розуміння нюансів обраного напряму на практиці. Врешті-решт, ранній старт кар'єри означає завжди залишатись на крок попереду.

Ми пишаємось тим, що студентам  ІТ СТЕП Університету вдалось так швидко застосувати знання, здобуті під час навчання. Та все ж маємо певні упередження стосовно того, коли ж власне можна розпочинати свій шляху до успіху. Адже перший та другий курс  - це час закладення міцної основи базових знань та навичок, тому все ж таки,  рекомендуємо цей час цілком і повністю присвятити навчанню.

Щоб спростувати чи навпаки підтвердити наші міркування на цю тему,  ми попросили наших студентів поділитись власним досвідом.

 

Владислав Бобровський, студент  4-го курсу ІТ СТЕП Університету:

"Коли я почав навчатися в ІТ СТЕП Університеті, я поняття не мав ким хочу стати. Це було пов‘язано з моїм вузьким баченням ІТ індустрії. Але на 3 курсі у нас з’явився предмет DevOps, який допоміг мені чітко визначитись з кар’єрним шляхом.  Неможливо не згадати нашого викладача — Скоропада Олега, котрий розповів студентам про набір на стажування у компанії EPAM. Пропустити такого шансу я не зміг.

Мій перший офер стався зі мною одразу після шестимісячного стажування на позиції trainee DevOps Engineer в компанії EPAM. Але час був надзвичайно скрутний, компанії масово скорочували своїх співробітників, проекти закривалися або заморожувалися. Нажаль, я також попав під цю хвилю.

Зараз працюю у компанії GlobalLogic. Зразкова компанія із дружнім колективом і цікавими проектами, власне у мене їх два. Замовники - це лідери телекомунікації США та Канади. Адаптаційний період пройшов суперово, я наймолодший спеціаліст на проекті, але це абсолютно не заважає мені справлятись із поставленими задачами.

Зараз поєднувати навчання і роботу значно легше ніж рік тому, коли я мав бути фізично присутнім в аудиторії. Періодично можуть бути складнощі під час навчання, тому я максимально стараюся тримати контакт з викладачами ,домовлятися про здачі домашніх робіт тощо. Що можу порадити молодшим колегам?

Якщо ви хочете розвиватися в DevOps, то спираючись на власний досвід, можу порадити зосередитися на таких речах: Linux, AWS, Network, Docker. Від джуна будуть вимагати тільки одне – не стояти на місці і вчитися.

І звісно, згадаю за англійську. Тут можна говорити довго,але факт залишається фактом, хороший рівень знань - це великий плюс. На різних проектах своя специфіка, проте більшість актуальних джерел англійською, листування теж в основному відбувається на англійській, тому  аби мати перспективу не забувайте вдосконалювати свої навички!"