Вітаємо з Днем Державного Прапора України! 🇺🇦

23 серпня — дата, коли ми вшановуємо наш символ національної гідності та незалежності! 🇺🇦

Державний прапор — крила нашої спільної долі, зв'язок поколінь, що боролися за наше щасливе майбутнє, а сьогодні й символ свободи, миру та демократії, що несуть наші воїни.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто зробив цей прапор символом волі та незалежності. Це день вдячності за ту боротьбу, завдяки якій ми можемо пишатися своєю державою.

Нехай синьо-жовтий прапор завжди буде прапором єдності, незламності та перемог. Нехай він завжди залишається надією на краще майбутнє для кожного українця.

Дніпровський Технологічний Університет вітає всіх українців- з Днем Державного Прапора України!