Обирайте успішне майбутнє разом з нами! ✨

✅Незабаром розпочинаэться друга сесія вступної компанії, і з 1 по 13 вересня, ви зможете подати заяву на вступ на бакалаврат!

🧐Чому варто обрати саме Дніпровський Технологічний Університет для навчання?

🎓 Якість освіти: Викладачі – провідні експерти у своїх галузях, забезпечують високий рівень знань та практичних навичок.

🌍 Міжнародне визнання: Диплом нашого університету визнається по всьому світу, відкриваючи безмежні можливості для кар’єрного зростання.

📚Сучасні програми навчання: Ми пропонуємо інноваційні програми, які відповідають сучасним вимогам ринку праці.

⚡️ Інфраструктура: Сучасні аудиторії, лабораторії та бібліотеки – все, що потрібно для комфортного та продуктивного навчання.

🧑🏻‍🎓👩🏻‍🎓 Студентське життя: Участь у численних заходах, що сприяють всебічному розвитку та новим знайомствам.

⚜️У вас ще є шанс, стати частиною нашої великої студентської спільноти ДТУ!

👨‍💻👩🏻‍💻Відчуй себе. Знайди своє місце в ІТ - разом з #ДТУ🧑‍🎓👨🏼‍🎓