Вебінар для студентів "Як дотримуватись академічної доброчесності під час написання дипломної роботи? "від компанії -партнера Unicheck.

Щоб добре написати дипломну роботу треба врахувати безліч аспектів, які можуть вплинути на її якість. Починаючи від обрання актуальної теми дослідження, вибору стилю цитування, дотримання принципів академічної доброчесності й закінчуючи дотриманням вимог закладу освіти.

29 вересня о 12:20 в рамках угоди про співпрацю Unicheck Україна проведе вебінар, для студентів Дніпровського технологічного університету, на допомогу студентам, де розкаже про принципи академічної доброчесності та інші аспекти, які вплинуть на якість написання дипломної роботи.

На вебінарі ми розглянемо рекомендації, які допоможуть студентам створити доброчесну дипломну роботу. Розкажемо про основні принципи академічної доброчесності. Поділимось рекомендаціями, які полегшать пройти перевірку на наявність плагіату та неправомірних запозичень та опрацювати звіт подібності.

Спікер заходу:

Андрій Сідляренко — експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна

У програмі заходу:

- Що таке академічна доброчесність;

- Які основні принципи академічної доброчесності;

- Що робити, аби написати якісну дипломну роботу;

- Як перевіряти академічну роботу на наявність плагіату та неправомірних запозичень;

Безкоштовна реєстрація за посиланнямhttps://turnitin.zoom.us/meeting/register/tJUtceyorDIjHNWs--q-hWS9G-46HaZNIfxg