49084, Україна, м. Дніпро, Дмитра Яворницького, 101 (098) 909-88-08
Дніпровський технологічний університет ШАГ

49084, Україна, м. Дніпро, Дмитра Яворницького, 101

(098) 909-88-08

Новини

Підписання договору про співпрацю з ТОВ “АНТИПЛАГІАТ”

Оскільки ми намагаємось завжди відповідати найвищим стандартам та надавати якісну IT освіту - теж саме ми вимагаємо і від наших студентів. Ми зацікавлені, щоб наші студенти були найкращими і максимально використовували свої здібності і таланти.

Саме тому, Дніпровський Технологічний Університет ”IT STEP” підписав договір про співпрацю з ТОВ  “АНТИПЛАГІАТ”

Метою співпраці є забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти, впровадження сучасних програмних засобів в організацію освітнього процесу, сприяння академічній доброчесності та підвищення якості освіти в цілому шляхом виявлення ознак плагіату в наукових та інших роботах.

В рамках цієї співпраці сторони обумовили такі напрями сумісної діяльності:

  • використання Університетом системи виявлення збігів/ідентичності/схожості з метою виявлення ознак плагіату в наукових та академічних роботах здобувачів вищої освіти;

  • створення та налагодження роботи спільної бази наукових та академічних робіт з метою об’єднання зусиль університетів щодо пошуку ознак плагіату у наукових та академічних роботах здобувачів вищої освіти;

  • організація та реалізація спільних науково-дослідних проектів.

  • підвищення кваліфікації викладачів, фахівців університету щодо перспективних інноваційних напрямів розвитку інформаційних технологій та ін.

Підписатись на новини

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація
Прийняти