Захист STARTUP-проектів Захист STARTUP-проектів

23 та 24 грудня у Дніпровському Технологічному Університеті відбувся захист студентських startup-проектів.

Зміни!
23 та 24 грудня у Дніпровському Технологічному Університеті відбувся захист startup-проектів.

Студенти другого курсу представили креативні ідеї та демонстрували результати наполегливого навчання протягом трьох семестрів.
Для оцінки проєктів, у якості журі, були запрошені досвідчені представники ІТ компаній-партнерів університету, серед яких:
🔸 Сергій Журавель – компанія Yalantis
🔸 Сергій Семенов – компанія EPAM
🔸 Володимир Дуднік - компанія SoftServe
🔸 Микола Прокопенко – компанія DataArt
🔸 Іван Деменков - компанія Scout Gaming Group
🔸 Даніїл Ясинський - засновник компанії Periodix

Під час заходу студенти вразили наших гостей не тільки креативністю, а й глибокими знаннями з вивчених дисциплін. Крім цього, студенти отримали фідбек від експертів, комплексну оцінку своїх startup-проектів та поради по їх покращенню.